Mikrodermabrazja diamentowa

Szukasz zabiegu, który poprawi stan Twojej skóry i pomoże Ci się pozbyć niedoskonałości?  W takim razie z pewnością przypadnie Ci do gustu mikrodermabrazja – w Poznaniu na Grunwaldzie wykonasz ją w Oliwkowym Sadzie. Zabieg obejmuje twarz, szyję oraz dekolt, i pozwala na pozbycie się zmarszczek, blizn i przebarwień. Zapraszamy na mikrodermabrazje diamentową w Poznaniu w atrakcyjnej cenie.

Na czym polega mikrodermabrazja?

Co to mikrodermabrazja? Zabieg mikrodermabrazji, wykonywany w naszym gabinecie na poznańskim Grunwaldzie pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia skóry. Polega on na mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą diamentowej głowicy. Efekty, jakie możesz uzyskać po mikrodermabrazji diamentowej to między innymi poprawa wyglądu skóry, spłycenie zmarszczek, wygładzenie blizn i zwężenie porów.

Mikrodermabrazja twarzy, szyi i dekoltu – umów się na zabieg

Oliwkowy Sad zaprasza na zabieg mikrodermabrazji w Poznaniu na Grunwaldzie. Zabieg jest bezbolesny, a jego pierwsze efekty widoczne są od samego początku. Przeprowadza go doświadczona kosmetyczka. Panie, a także panowie mogą wykonać mikrodermabrazję w dobrej cenie.

Podkreśl naturalne piękno – mikrodermabrazja diamentowa Poznań Grunwald

Salon kosmetyczny Oliwkowy Sad  oferuje szeroki zakres usług, które pozwolą Ci wydobyć lub podkreślić Twoje naturalne piękno. Oprócz zabiegów kosmetycznych i mikrodermabrazji diamentowej, zapraszamy na zabiegi, a także masaże, dzięki którym zrelaksujesz się lub pozbędziesz się bólu.

 

Mikrodermabrazja diamentowa:

  • Twarz – 100 zł
  • Twarz, szyja, dekolt – 120 zł

 

Sprawdź też: