Masaż bańką chińską

Masz dość szpecącej Twoje ciało skórki pomarańczowej? W takim razie zapraszamy na masaż bańką chińską w Poznaniu na Grunwaldzie do Oliwkowego Sadu. To niezwykle skuteczna metoda walki z uporczywym cellulitem, która pomoże Ci wyszczuplić ciało. Widoczne efekty sprawiają, że masaż bańką chińską jest chętnie wybierany przez kobiety. Jeśli marzy Ci się masaż antycellulitowy w Poznaniu zgłoś się do nas, oferujemy masaż bańką chińską w dobrej cenie.

Masaż bańkami chińskimi – zwalcz cellulit skutecznie

Wiele kobiet boryka się z nieestetyczną skórką pomarańczową, ale mamy narzędzie do skutecznej walki z tym defektem. Klientkom z Poznania i nie tylko oferujemy masaż bańkami chińskimi, który uelastycznia i wygładza skórę. Dodatkowo pobudza on krążenie krwi i limfy, a także sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Nasz salon masażu w Poznaniu na Grunwaldzie oferuje masaż bańką chińską:

  • brzucha,
  • ud,
  • pośladków.

Są to miejsca najczęściej dotknięte problemem cellulitu. Bańki chińskie mogą służyć także do masażu innych części ciała np. twarzy czy ramion. Jednak to właśnie masaż antycellulitowy cieszy się wspaniałą opinią klientek.
To, jak często należy wykonywać masaż bańką chińską na cellulit, oraz ile zabiegów trzeba wykonać by pojawiły się efekty, zależne jest indywidualnie od klientki.

Masaż bańką chińską w Poznaniu

Oliwkowy Sad oferuje atrakcyjny cennik na antycellulitowy masaż bańkami chińskimi w Poznaniu. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się problemu, tak abyś latem nie wstydziła się pokazać nóg w szortach. Zapraszamy na masaż antycellulitowy w dobrej cenie!

Masaże specjalnie dla Ciebie

Cieszący się dobrymi opiniami masaż bańką chińską to tylko niewielka część naszej bogatej oferty. Pomożemy Ci zadbać o Twoje ciało, a także zrelaksować się. Potrzebny Ci masaż leczniczy? Nie ma najmniejszego problemu! A może po stresującym tygodniu w pracy chciałabyś się odprężyć? W takim razie umów się na masaż klasyczny. Miła obsługa i kameralna atmosfera Oliwkowego Sadu czekają na Ciebie.

 

  • Masaż brzuch/uda/pośladki – 80 zł/45 min

Uwaga, promocje!

  • Karnet 5x masaż – 380 zł
  • Karnet 10x masaż – 720 zł