Masaż klasyczny

Stres lub praca wywołują napięcia mięśniowe, których chcesz się pozbyć? A może po prostu marzysz o chwili relaksu? Zapraszamy na masaż klasyczny w Poznaniu do Oliwkowego Sadu. Nasi doświadczeni masażyści znają wszystkie techniki masażu klasycznego, dzięki czemu mogą pomóc Ci z Twoim problemem. Zastanawiasz się, czemu warto wybrać właśnie ten masaż? Otóż masaż klasyczny może działać relaksacyjnie, pobudzająco lub leczniczo, poprzez kompleksowe oddziaływanie na ciało.

Oferta masażu klasycznego w Poznaniu

Wszystkich mieszkańców Poznania i okolic zapraszamy na masaż klasyczny do naszego gabinetu. Zabieg ten pomaga się rozluźnić, poprawia samopoczucie i sprawia, że stres i napięcia odchodzą w niepamięć. Mieszczący się na poznańskim Grunwaldzie salon masażu Oliwkowy Sad oferuje atrakcyjny cennik na:

  • masaż klasyczny pleców i kręgosłupa,
  • masaż klasyczny częściowy (np. kończyny górnej, nóg, barku),
  • masaż klasyczny całego ciała.

Jeśli mieszkasz w Poznaniu i chcesz się zrelaksować to masaż klasyczny jest świetnym rozwiązaniem. Z kolei jeśli męczą Cię dolegliwości bólowe zachęcamy do umówienia się na masaż leczniczy.

Masaż twarzy, szyi, dekoltu…

Nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania masażu klasycznego na różnych częściach ciała. Możliwy jest masaż klasyczny twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha itd. Jeśli odczuwasz napięcie w danej części ciała, być może masaż będzie mógł temu zaradzić. Zachęcamy do umówienia masażu klasycznego w Poznaniu na Grunwaldzie w salonie masażu Oliwkowy Sad.

Szeroka oferta masaży w atrakcyjnej cenie

Do naszego gabinetu w Poznaniu zapraszamy na masaż klasyczny i leczniczy, ale nie tylko! Oferujemy szeroką gamę masaży relaksujących i wyszczuplających, poprawiających kondycję psychiki i ciała. Możesz na przykład wybrać masaż bańką chińską lub egzotyczny masaż polinezyjski Lomi Lomi. Oferujemy atrakcyjny cennik na masaż klasyczny oraz pozostałe masaże z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!

 

  • Całego ciała – 120 zł/60-70 min
  • Częściowy – 30-50 zł/20-30 min
  • Pleców – 70 zł/30 min

Uwaga, promocje!

  • Karnet 5x masaż pleców – 330 zł
  • Karnet 10x masaż pleców – 630 zł