Masaż leczniczy

Męczy Cię ból, który nie chce odpuścić? Ulgę może przynieść masaż leczniczy – w Poznaniu wykonasz go w Oliwkowym Sadzie, Studiu masażu, rehabilitacji i kosmetyki. Nasi doświadczeni specjaliści wiedzą jak wykonać różne rodzaje masażu leczniczego, które korzystnie wpłyną na cały organizm. Zapraszamy do naszego nowoczesnego salonu na poznańskim Grunwaldzie osoby z Poznania i okolic, oferujemy masaż leczniczy w atrakcyjnej cenie.

Masaż leczniczy kręgosłupa i nie tylko

Masaże lecznicze i relaksacyjne, które wykonujemy w naszych gabinetach mają za zadanie wspomóc pracę całego organizmu. Mogą poprawiać przemianę materii, zwiększać wydolność różnych układów organizmu, łagodzić objawy chorób, zapobiegać powikłaniom po nich itp. W Poznaniu oferujemy masaż leczniczy kręgosłupa, masaż całego ciała oraz masaż częściowy. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj masażu leczniczego w naszym gabinecie się zdecydujesz, gwarantujemy, że przyniesie Ci on ulgę oraz poczucie odprężenia. Oliwkowy Sad to Twój salon masażu w Poznaniu – umów wizytę i ulżyj sobie w bólu.

Kiedy zdecydować się na masaż medyczny?

Masaż medyczny, nazywany także zdrowotnym, czy uzdrawiającym, polecany jest w szczególności w przypadku odczuwania przez pacjenta bólu kręgosłupa, mięśni i stawów. Jeśli mieszkasz w Poznaniu i dokuczają Ci dolegliwości bólowe nie czekaj i umów się na masaż leczniczy.
Nasi doświadczeni masażyści znają różne techniki masażu leczniczego kręgosłupa i całego ciała. Dzięki temu są w stanie Ci pomóc. Oferujemy masaże lecznicze w dobrych cenach na Grunwaldzie w Poznaniu.

Masaż leczniczy, a może inny?

Masaż leczniczy klasyczny całego ciała i leczniczy masaż kręgosłupa to tylko część naszej oferty w Poznaniu. Zachęcamy do jej zgłębienia – proponujemy między innymi wyszczuplający masaż bańką chińską czy relaksujący masaż gorącymi kamieniami. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego oczekiwaniom, niezależnie od tego, czy decyduje się na masaż klasyczny czy inny.

Drenaż limfatyczny:

  • Masaż jednej kończyny górnej lub dolnej – 40 zł/20-30 min

Relaksacyjny:

  • Masaż całego ciała – 100 zł/60-70 min
  • Masaż pleców – 60 zł/30 min