Referencje

Nasi klienci chwalą nas za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w wykonywane zabiegi. Efekty naszej pracy, w tym pomoc w pozbyciu się dolegliwości bólowych sprawiają, że grono naszych klientów nieustannie rośnie. Poniżej znajdują się przykładowe opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Byłem w tym gabinecie na masażu leczniczym z powodu dręczącej mnie rwy kulszowej. Masaż świetny, nie za lekki, nie za mocny, atmosfera bardzo przyjemna, rzeczowa i fachowa pomoc. W pełni polecam!
Markus
Bardzo miła obsługa, przyjazna atmosfera. Polecam masaż gorącymi kamieniami, który był rewelacyjny 🙂 Na pewno jeszcze tam wrócę, bo warto!
Joanna Maglewska
Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera. Panie uraczyły mnie pyszną herbatą oraz poczuciem zadowolenia. Polecam na poprawę humoru, wyglądu oraz zrelaksowanie się ! 🙂
Justyna Ryś

Wszystkim zainteresowanym ofertą masaży, zabiegów spa, zabiegów odchudzających, rehabilitacji i kosmetyki gwarantujemy najwyższą jakość usług w stosunku do ceny oraz przytulną i kameralną atmosferę w gustownie urządzonym salonie kosmetycznym na poznańskim Grunwaldzie. Zapraszamy do umawiania wizyt!

Studio masażu, kosmetyki i rehabilitacji Oliwkowy Sad – profesjonalny gabinet kosmetyczny, Poznań Grunwald.