Opalanie natryskowe Fake Bake

Marzysz o seksownej opaleniźnie, nawet wtedy, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza? Propozycją dla Ciebie jest zabieg Fake Bake! Opalanie natryskowe za pomocą tej metody to sposób na piękną, długotrwałą i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Nawet wtedy, gdy słońce nie grzeje zbyt mocno. Zapraszamy na zabieg Fake Bake w Poznaniu do naszego mieszczącego się na Grunwaldzie salonu! Efekty z pewnością Cię zachwycą.

Fake Bake Opalanie Natryskowe

 

Fake Bake – bezpieczne opalanie bez słońca

Nie musisz czekać do wakacji, by Twoja skóra przybrała piękny, brązowy odcień. Fake Bake Spray Tan jest bezpiecznym i szybkim zabiegiem, który pozwoli Ci cieszyć się skórą wyglądającą, jak muśnięta słońcem. Wśród opalających zabiegów na ciało to niewątpliwy faworyt!

Na czym polega zabieg i dlaczego jest tak bezpieczny? Na powierzchni skóry rozpyla się mgiełkę z kosmetykiem, która nadaje jej kolor. Po 24 godzinach opalenizna jest w pełni rozwinięta, a Ty wyglądasz jakbyś właśnie wróciła z egzotycznych wakacji. Opalanie natryskowe w kabinie Fake Bake pozwala osiągnąć rewelacyjne efekty w krótkim czasie np. przed ważną okazją. To także idealna propozycja dla osób, które dotychczas z różnych względów unikały ekspozycji na promienie słoneczne.

Osoby z Poznania, chcące wypróbować opalanie natryskowe w naszym gabinecie mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz fachową obsługę.

Fake Bake – spray, który zastąpi promienie słońca

Preparaty stosowane podczas zabiegu opalania natryskowego są całkowicie bezpieczne. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów, a ich unikalna formuła zapewnia, że opalenizna długo się utrzymuje. Zastosowany w preparatach barwnik doskonale łączy się ze skórą. Dzięki temu każdy może osiągnąć doskonały efekt, bez względu na kolor skóry.

Opalanie natryskowe – naturalna, zdrowa opalenizna i szybkie efekty

Na zabieg z wykorzystaniem Fake Bake Spray w Poznaniu zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Trwa on tylko kilkanaście minut – od nałożenia kosmetyku aż do jego wchłonięcia. Po zabiegu skóra jest nie tylko opalona, ale także przyjemnie pachnie. Opalenizna utrzymuje się 7-10 dni, a jej trwałość i efekty zależą między innymi od koloru skóry, jej przygotowania do zabiegu oraz pielęgnacji pozabiegowej.

Nasz salon kosmetyczny na poznańskim Grunwaldzie cieszy się dobrymi opiniami klientek. Wybierając nas możesz mieć pewność, że profesjonalnie wykonamy zabieg opalania natryskowego Fake Bake. Zapraszamy do skorzystania z oferty – gwarantujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług.

Opalanie Natryskowe Poznań Grunwald Fake Bake

Opalanie natryskowe FakeBake – cennik:

  • Całego ciała – 100 zł
  • Całego ciała + peeling 140 zł

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą pozostałych zabiegów upiększających, takich jak m.in.: