Lifting rzęs

Marzysz o pięknie podkreślonych i podkręconych rzęsach bez konieczności codziennego używania tuszu i zalotki? Wybierz się na lifting rzęs w Poznaniu do salonu kosmetycznego Oliwkowy Sad na Grunwaldzie. Twojemu zalotnemu spojrzeniu nie oprą się mężczyźni, a kobiety będą Ci zazdrościć!

Lifting rzęs, który sprawi, że będziesz naturalnie piękna

Marzysz o trwałym podkręceniu rzęs? Codzienne używanie maskary i zalotki Cię nuży? Wypróbuj wykonywany w naszym gabinecie w Poznaniu lifting rzęs. Dlaczego warto? Zabieg trwale uniesie i podkręci Twoje rzęsy od samej nasady dając przy tym bardzo subtelny efekt. Jeśli cenisz sobie naturalny look to taka trwała rzęs jest dla Ciebie!

Dla kogo taki zabieg?

Zabieg liftingu rzęs wykonywany przez wykwalifikowane kosmetyczki w naszym salonie kosmetycznym w Poznaniu na Grunwaldzie polecany jest dla osób:

  • o cienkich i prostych rzęsach,
  • chcących podkreślić swoje spojrzenie w naturalny sposób.

Zabieg trwa maksymalnie do półtorej godziny, a jego efekty utrzymują się od 4 do aż 8 tygodni. Wszystkie panie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego  na lifting rzęs w dobrej cenie.

Lifting rzęs – zadbaj o swój wygląd z nami

Jeśli szukasz sprawdzonej kosmetyczki w Poznaniu na Grunwaldzie przyjdź do Oliwkowego Sadu. Mieszkańców i mieszkanki Poznania i okolic zapraszamy na hennę i lifting rzęs, pielęgnację brwi, masaże i inne zabiegi kosmetyczne. Kameralnie, tanio lecz na wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze

 

  • Lifting, botoks i laminacja rzęs Elleebana – 150 zł

 

Sprawdź też: