Masaż

Oddziałuje na wiele układów naszego organizmu. Wpływając w ten sposób między innymi na zwiększenie przemiany materii, wydolności układu oddechowego i krążenia. Utrzymuje lub zwiększa ruchomość stawów i siłę mięśniową, łagodzi objawy choroby, zapobiega powikłaniom i poprawia ogólny stan zdrowia. Stosowany w celu powrotu do zdrowia w wielu chorobach organizmu. Poprzez złagodzenie napięcia i rozluźnienie mięśni masaż ten przynosi ulgę i uczucie odprężenia.

Ceny:
całego ciała120 zł/60-70 min
częściowy30-50 zł/20-30 min
pleców60 zł/30 minut

Uwaga, promocje!
  • karnet 5x masaż pleców280 zł
  • karnet 10x masaż pleców540 zł

Jest jedną z metod leczenia fizykalnego. Zastosowanie odpowiednich rękoczynów pozwala na usprawnienie krążenia limfy, przeciwdziałając w ten sposób chorobom wywołanym jej zastojem. Likwiduje obrzęki, jest polecany po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych a także w redukcji cellulitu i uczucia ciężkich, zmęczonych nóg.

Masaż jednej kończyny górnej lub dolnej30 zł/20-30 minut

Oznacza odprężenie fizyczne i psychiczne, to masaż polegający na rozluźnieniu mięśni i zmniejszeniu do minimum aktywności myślowej. Celem zabiegu jest zrelaksowanie osoby masowanej, uspokojenie jej, utrzymanie pełnej ruchomości stawów, rozluźnienie istniejących napięć, zmniejszenie bólu a także wyrównanie krążenia energii witalnej.

Masaż całego ciała100 zł/60-70 minut

Masaż pleców60 zł/30 minut

Polega na masażu gorącymi bazaltowymi kamieniami ciała oraz na układaniu ich w kluczowych miejscach na ciele. Ciepło kamieni doskonale łagodzi ból i zmęczenie mięśni, wspomagając w ten sposób ich regenerację. Masaż ten działa niezwykle relaksująco łagodząc objawy stresu. Poprawia elastyczność i jędrność skóry oraz wspomaga pracę układu krążenia.

Masaż całego ciała150 zł/60-70 minut

Masaż pleców70 zł/40 minut

Szczególnie polecany w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej z okolicy pośladków talii i ud. Rozbija komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii przyczyniając się w ten sposób do ogólnego spadku wagi. Działa niezwykle ujędrniająco, modeluje sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających.

Masaż brzuch/uda/pośladki80 zł/45 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 5 x masaż380 zł
  • Karnet 10 x masaż720 zł

To jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek. W efekcie zauważamy poprawę jakości skóry, znacznie zmniejszony a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które zostały poddane masażowi.

Masaż brzuch/uda/pośladki80 zł/45 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 5 x masaż380 zł
  • Karnet 10 x masaż720 zł

Masaż ten polecany jest dla młodych mam już kilkanaście dni po porodzie w celu wzmocnienia i uelastycznienia skóry oraz mięśni w okolicach brzucha. W efekcie osiągamy poprawę wyglądu skóry oraz przyśpieszoną rewitalizację.

Masaż brzuch i talia40 zł/20-25 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 10 x masaż360 zł

Masaż bazujący na hawajskim systemie uzdrawiania, wywołuje głębokie uczucie odprężenia i relaksu. Odpowiednio dobrana muzyka, egzotyczny strój masażysty oraz aromatyczne oleje mają za zadanie przenieść osobę masowaną w świat ciepłych wysp Hawaii. Wykonywany jest w takt muzyki relaksacyjnej, przedramionami masażysty. Polecany dla osób zestresowanych które lubią łagodne techniki masażu.

Masaż całego ciała120 zł/60-70 minut

To zabieg niezwykle kojący dla zmysłów. Masaż z wykorzystaniem olejku ze świecy relaksuje niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. Po zabiegu skóra jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i miękka.

Masaż całego ciała120 zł/60-70 minut

Masaż pleców60 zł/30 minut

W karnecie taniej!

W karnetach na 5 masaży pojawia się 5% zniżka, na 10 masaży 10% zniżki.

Umów się na wizytę w gabinecie masażu na Grunwaldzie w Poznaniu – zadzwoń pod 600 670 675!