Masaż

Zastanawiasz się gdzie najlepiej jest się udać na masaż w Poznaniu? Przyjdź do Oliwkowego Sadu i pozwól nam zająć się Twoim ciałem. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – masaż klasyczny, leczniczy, relaksujący, odchudzający – zadbamy o to, aby każdy klient opuścił nasze progi zadowolony! Wybierz Oliwkowy Sad i najlepszy masaż ciała w Poznaniu na Grunwaldzie.

 

Oddziałuje na wiele układów naszego organizmu. Wpływając w ten sposób między innymi na zwiększenie przemiany materii, wydolności układu oddechowego i krążenia. Utrzymuje lub zwiększa ruchomość stawów i siłę mięśniową, łagodzi objawy choroby, zapobiega powikłaniom i poprawia ogólny stan zdrowia. Stosowany w celu powrotu do zdrowia w wielu chorobach organizmu. Poprzez złagodzenie napięcia i rozluźnienie mięśni masaż ten przynosi ulgę i uczucie odprężenia.

Ceny:
całego ciała – 140 zł/60-70 min
częściowy – 30-50 zł/20-30 min
pleców – 90 zł/30 minut

Uwaga, promocje!
  • karnet 5x masaż pleców – 430 zł
  • karnet 10x masaż pleców – 810 zł

Jest jedną z metod leczenia fizykalnego. Zastosowanie odpowiednich rękoczynów pozwala na usprawnienie krążenia limfy, przeciwdziałając w ten sposób chorobom wywołanym jej zastojem. Likwiduje obrzęki, jest polecany po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych a także w redukcji cellulitu i uczucia ciężkich, zmęczonych nóg.

Masaż jednej kończyny górnej lub dolnej – 40 zł/20-30 minut

Oznacza odprężenie fizyczne i psychiczne, to masaż polegający na rozluźnieniu mięśni i zmniejszeniu do minimum aktywności myślowej. Celem zabiegu jest zrelaksowanie osoby masowanej, uspokojenie jej, utrzymanie pełnej ruchomości stawów, rozluźnienie istniejących napięć, zmniejszenie bólu a także wyrównanie krążenia energii witalnej.

Masaż całego ciała – 120 zł/60-70 minut

Masaż pleców – 80 zł/30 minut

Polega na masażu gorącymi bazaltowymi kamieniami ciała oraz na układaniu ich w kluczowych miejscach na ciele. Ciepło kamieni doskonale łagodzi ból i zmęczenie mięśni, wspomagając w ten sposób ich regenerację. Masaż ten działa niezwykle relaksująco łagodząc objawy stresu. Poprawia elastyczność i jędrność skóry oraz wspomaga pracę układu krążenia.

Masaż całego ciała – 150 zł/60-70 minut

Masaż pleców – 90 zł/40 minut

Szczególnie polecany w celu pozbycia się tkanki tłuszczowej z okolicy pośladków talii i ud. Rozbija komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii przyczyniając się w ten sposób do ogólnego spadku wagi. Działa niezwykle ujędrniająco, modeluje sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających.

Masaż brzuch/uda/pośladki – 90 zł/45 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 5 x masaż – 430 zł
  • Karnet 10 x masaż – 810 zł

To jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek. W efekcie zauważamy poprawę jakości skóry, znacznie zmniejszony a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które zostały poddane masażowi.

Masaż brzuch/uda/pośladki – 90 zł/45 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 5 x masaż – 430 zł
  • Karnet 10 x masaż – 810 zł

Masaż ten polecany jest dla młodych mam już kilkanaście dni po porodzie w celu wzmocnienia i uelastycznienia skóry oraz mięśni w okolicach brzucha. W efekcie osiągamy poprawę wyglądu skóry oraz przyśpieszoną rewitalizację.

Masaż brzuch i talia – 60 zł/20-25 minut

Uwaga, promocje!
  • Karnet 10 x masaż – 540 zł

Masaż bazujący na hawajskim systemie uzdrawiania, wywołuje głębokie uczucie odprężenia i relaksu. Odpowiednio dobrana muzyka, egzotyczny strój masażysty oraz aromatyczne oleje mają za zadanie przenieść osobę masowaną w świat ciepłych wysp Hawaii. Wykonywany jest w takt muzyki relaksacyjnej, przedramionami masażysty. Polecany dla osób zestresowanych które lubią łagodne techniki masażu.

Masaż całego ciała – 140 zł/60-70 minut

To zabieg niezwykle kojący dla zmysłów. Masaż z wykorzystaniem olejku ze świecy relaksuje niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. Po zabiegu skóra jest cudownie nawilżona, jedwabiście gładka i miękka.

Masaż całego ciała – 150 zł/60-70 minut

Masaż pleców – 90 zł/30 minut

W karnecie taniej!

W karnetach na 5 masaży pojawia się 5% zniżka, na 10 masaży 10% zniżki.

Umów się na wizytę w gabinecie masażu na Grunwaldzie w Poznaniu – zadzwoń pod 600 670 675!

Relaks, zdrowie i dobry wygląd dzięki masażowi

Nasz salon masażu w Poznaniu w trosce o zadowolenie i potrzeby klientów przygotował szeroką ofertę różnorodnych masaży. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy znajdzie w niej zabieg  dla siebie, który poprawi jego samopoczucie oraz wygląd. Wszystkie osoby z Poznania i okolic zapraszamy na:

Młodym mamom z Poznania polecamy doskonałe masaże po porodzie, natomiast osoby z problemem opuchlizn i cellulitu zapraszamy na drenaż limfatyczny. Nasz gabinet masażu w Poznaniu pomoże Ci się zrelaksować, odzyskać zdrowie i dobry wygląd.

Umów się już dziś

Oliwkowy Sad – salon masażu z Poznania oferuje nie tylko masaże całościowe lub poszczególnych części ciała. Poza tym, zapraszamy mieszkańców Poznania na zabiegi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, która pomoże odzyskać pełnię sprawności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz służymy pomocą w wyborze odpowiedniego masażu.