REFERENCJE

Nasi klienci chwalą nas za profesjonalizm i ogromne zaangażowanie w wykonywane zabiegi. Efekty naszej pracy, w tym pomoc w pozbyciu się dolegliwości bólowych sprawiają, że grono naszych klientów nieustannie rośnie. Poniżej znajdują się przykładowe opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Bardzo profesjonalne podejście! Super wykonany pedicure hybrydowy. Bardzo sympatyczna i komunikatywna obsługa. Gorąco polecam!

Olga H.

Jak zawsze bardzo profesjonalnie i miło 🙂 a masaż zdziałał cuda!

Katarzyna S.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Na początek konsultacja i wywiad, potem dobór zabiegu i jego intensywności, mnóstwo porad w trakcie i zalecenia kosmetyczne (oraz dietetyczne) na sam koniec. Polecam

Karolina P.

Masaż bańką chińską. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, masaż profesjonalny, z indywidualnym podejściem, chęcią pomocy i spokojem. Miejsce estetyczne, przytulne i ciche. Relaksująca muzyka i spełnione warunki do odprężenia. Wszystko to, czyni to miejsce wyjątkowym i sprawia, że chce się tutaj wracać 🙂

Monika W.

Wszystkim

zainteresowanym

ofertą masaży, zabiegów spa, zabiegów odchudzających, rehabilitacji i kosmetyki gwarantujemy najwyższą jakość usług w stosunku do ceny oraz przytulną i kameralną atmosferę w gustownie urządzonym salonie kosmetycznym w Skórzewie.
Zapraszamy do umawiania wizyt!
Studio masażu, kosmetyki i fizjoterapii Oliwkowy Sad – profesjonalny gabinet kosmetyczny, Skórzewo.

Witamy w Oliwkowym Sadzie!

Oliwkowy Sad to przyjazny salon kosmetyczny, masażu i fizjoterapii zlokalizowany w Skórzewie, w kompleksowym Bizparku gdzie w jednym budynku poza nami mieści się wiele innych atrakcyjnych usług i miejsc. U nas w jednym miejscu znajduje się relaksujący pokój spa, gabinet rehabilitacyjny, przeszklony salon kosmetyczny oraz recepcja z przytulną poczekalnią, gdzie na klientów czeka przepyszna kawa i herbata. Gwarantujemy miłą atmosferę i zabiegi wykonywane przez certyfikowane specjalistki. Oferujemy m.in. zabiegi spa, zabiegi na ciało, masaże, rehabilitacje, usługi kosmetyczne. Nasza praca to nie tylko wyuczony zawód, ale i ogromna pasja, która daje nam wielką satysfakcję, radość i chęć do dalszego działania!

Adres

ul. Kozierowskiego 4
BIZPARK bud. B
1 piętro, lokal 112
60-185 Skórzewo

Godziny otwarcia

poniedziałek–piątek od 11:00 do 20:00
sobota od 8:00 do 14:00